SEAT Altea XL
1.2 TSI Ecomotive Businessline COPA Trekhaak, Cruise, LMV 17", PDC, Climatronic, Multi. stuur, Bluetooth, NAP
Direct kopen, basisprijs: € 4.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.950,-
LEASEPRIJS: € 81,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | SEAT Altea XL |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TSI Ecomotive Businessline COPA Trekhaak, Cruise, LMV 17", PDC, Climatronic, Multi. stuur, Bluetooth, NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 5 augustus 2011 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 126.691 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 04-RVR-9 |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 77 kw / 105 pk |
| Laadvermogen: | 644 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 258 cm |
| Hoogte: | 158 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.939 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Elektronisch Sper Differentieel
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Lederen versnellingspook
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- airco automatisch
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- stuur leder
- stuur multifunctioneel