Renault Trafic
Airco Trekhaak Imperiaal Cruisecontrol Bluetooth MARGE
Direct kopen, basisprijs: € 4.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.950,-
LEASEPRIJS: € 81,58 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | Airco Trekhaak Imperiaal Cruisecontrol Bluetooth MARGE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 13 juni 2013 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 135.792 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | groen |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 81,58 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VD-464-S |
| Motorinhoud: | 1.995 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 1.210 kg |
| Gewicht: | 1.820 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 190 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.030 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Achterklep met ruit
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Trekhaak
- Infotainment
- Radio
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airco
- Airco
- Armsteun voor
- Cruise control
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot laag
- Tussenschot volledig
- Velours bekleding
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Overige
- 1D1 Trekhaak: Kogelkop vast
- 8T1 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- 8T6 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- 9AJ Airconditioning
- 9AP Airconditioning
- 02463 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- 07820 Trekhaak: Kogelkop vast
- AC0B0 Airconditioning
- Airconditioning
- Bluetooth
- C1DAB Trekhaak
- C1DAB Trekhaak: Kogelkop vast
- C60 Airconditioning
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- DRE01 Airconditioning
- GTDAB Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- GTDAJ Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- H03 Airconditioning
- H06 Airconditioning
- KH6 Airconditioning
- MD9 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- MS1 Cruisecontrolsysteem (Cruisecontrol)
- Pack Airco
- Q22 Trekhaak
- Q22 Trekhaak (kogel vast)
- Roetfilter
- Trekhaak
- ZK8 Airconditioning