Renault Trafic
2.0 Blue dCi 150 EDC T30 L2H1 Advance Automaat Renault Trafic 2.0 Blue dCi 150 EDC T30 L2H1 Advance Navigatie Airco Lichtmetalen velgen Betimmering Trekhaak Camera Parkeer sensoren Dab
Direct kopen, basisprijs: € 27.890,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 27.890,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 459,67 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.578,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 Blue dCi 150 EDC T30 L2H1 Advance Automaat Renault Trafic 2.0 Blue dCi 150 EDC T30 L2H1 Advance Navigatie Airco Lichtmetalen velgen Betimmering Trekhaak Camera Parkeer sensoren Dab |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 16 december 2024 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 56.333 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 459,67 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 27.890,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-49-HDS |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.267 kg |
| Gewicht: | 1.803 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.070 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.630 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- metaalkleur
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- aanhanger assistent
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- dodehoek detectie
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) voor
- houten vloer in laadruimte
- Laadruimte-pakket
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen Velgen
- mistlampen voor
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- Parkeer pakket
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- rijstrooksensor
- Roll Stability Control
- stuur kunstleder
- stuur verstelbaar
- trekhaak
- Trekhaak-pakket
- tussenschot volledig
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- zij airbag(s) voor
- zijwandbekleding laadruimte