Renault Trafic
1.6 dCi 145pk E6 L2H1 D.C. Comfort Airco/Camera/2x Schuifdeur 07-2017
Direct kopen, basisprijs: € 10.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 10.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 180,47 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Trafic |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 dCi 145pk E6 L2H1 D.C. Comfort Airco/Camera/2x Schuifdeur 07-2017 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 juli 2017 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 193.904 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 180,47 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 10.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-568-HJ |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 107 kw / 146 pk |
| Laadvermogen: | 1.205 kg |
| Gewicht: | 1.805 kg |
| Wielbasis: | 350 cm |
| Hoogte: | 197 cm |
| Breedte: | 196 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.010 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Metallic lak
- Parkeersensor achter
- Trekhaak
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Interieur
- Airco
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- BPM-vrij voor ondernemer
- BPM-vrij voor particulier