Renault Talisman
Estate 1.6 TCe Initiale Paris Bj 2016 Km 104.000 Automaat,Leer,Navi,Clima
Direct kopen, basisprijs: € 17.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 17.950,-
LEASEPRIJS: € 295,85 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Talisman |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 1.6 TCe Initiale Paris Bj 2016 Km 104.000 Automaat,Leer,Navi,Clima |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 juni 2016 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 104.597 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 7 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 295,85 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 17.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PL-468-B |
| Motorinhoud: | 1.618 cc |
| Vermogen: | 147 kw / 200 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.469 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Hoogte: | 146 cm |
| Breedte: | 187 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.144 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.850 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakdraagsysteem
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Getint glas
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Trekhaak afneembaar
- Xenon verlichting
- Buitenspiegels elektr. met geheugen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3 aansluiting
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio cd speler
- Radiovoorbereiding
- Audio installatie premium
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Armsteun
- Bagage-scheidingsnet
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control adaptief
- Hoofdsteunen achter
- Skiluik
- Stuurbekrachtiging
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Gelaagde zijruit(en)
- Lederen bekleding
- Regensensor
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Reservewiel
- Ruimtebesparend reservewiel
- achterasbesturing
- airco automatisch
- Bluetooth
- Dab
- Elektrisch variabele schokdemperafstelling
- extra getint glas achter
- lendesteun(en) verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel