Renault Master
T35 Z.E. 33 kWh 100% Electrische bakwagen met laadklep SOH 99% 11-2022
Direct kopen, basisprijs: € 22.250,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 22.250,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 378,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Master |
|---|---|
| Uitvoering: | T35 Z.E. 33 kWh 100% Electrische bakwagen met laadklep SOH 99% 11-2022 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 8 november 2022 |
| Carrosserie: | Bakwagen |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 8.108 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 378,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 22.250,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VRG-39-P |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 795 kg |
| Gewicht: | 2.705 kg |
| Wielbasis: | 433 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Zijdeur
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Audio installatie
- Bluetooth carkit
- Boordcomputer
- Multifunctioneel stuurwiel
- Navigatie
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise Control
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- achterdeuren zonder ruit
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Oplaadmogelijkheid