Renault Mégane Estate
1.2 TCe Bose Clima Navigatie Cruise control Trekhaak Xenon 100% Onderhouden! Inruil Mogelijk!
Direct kopen, basisprijs: € 5.940,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.940,-
LEASEPRIJS: € 97,90 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.188,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Mégane Estate |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TCe Bose Clima Navigatie Cruise control Trekhaak Xenon 100% Onderhouden! Inruil Mogelijk! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 januari 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 135.446 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 97,90 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.940,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 3-ZHX-18 |
| Motorinhoud: | 1.198 cc |
| Vermogen: | 97 kw / 132 pk |
| Laadvermogen: | 576 kg |
| Gewicht: | 1.259 kg |
| Wielbasis: | 270 cm |
| Hoogte: | 152 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.835 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 675 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Trekhaak
- Xenon verlichting
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Navigatiesysteem
- Audio installatie premium
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Multimedia systeem
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Cruise control
- 12Volt aansluiting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 100% Onderhouden
- Lichtmetalen wielen 17" Sari
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels