Renault Kangoo
E-Tech 44kWh l AIRCO l CLIMA l CAMERA l CRUISE CONTROL
Direct kopen, basisprijs: € 12.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 213,44 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Kangoo |
|---|---|
| Uitvoering: | E-Tech 44kWh l AIRCO l CLIMA l CAMERA l CRUISE CONTROL |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 13 juli 2023 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 182.545 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 213,44 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VXG-03-D |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 637 kg |
| Gewicht: | 1.583 kg |
| Wielbasis: | 272 cm |
| Breedte: | 186 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.220 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Achteruitrijcamera
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- Metaalkleur
- Park Distance Control
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Airco automatisch
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Lederen bekleding
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Zijwandbekleding laadruimte
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Airbags
- Airconditioning
- Anti Blokkeer Systeem
- Automatische dimverlichting
- Bestuurdersairbag
- Bijrijdersstoel
- Bluetooth
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Buitenspiegels elektrisch verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Climate Control
- Connected services
- Dealer onderhouden
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill assist
- Laadruimte betimmerd
- Laadvloer
- Lane assist
- Metallic lak
- Multifunctioneel stuurwiel
- Multimedia scherm standaard
- Onderhoudshistorie
- Oplaadmogelijkheid
- Parkeersensor
- Radio/cd/audio systeem
- Startonderbreker
- Traction Control