Renault Kangoo
1.5 dCi E6 Maxi Comfort BPM Vrij! Lease €140 p/m, Airco, PDC, 2x Schuifdeur, Volledig onderhoudshistorie aanwezig
Direct kopen, basisprijs: € 7.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 7.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 131,03 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Kangoo |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 dCi E6 Maxi Comfort BPM Vrij! Lease €140 p/m, Airco, PDC, 2x Schuifdeur, Volledig onderhoudshistorie aanwezig |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 20 augustus 2019 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 141.527 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 6 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,03 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VBN-76-T |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 868 kg |
| Gewicht: | 1.332 kg |
| Wielbasis: | 308 cm |
| Hoogte: | 184 cm |
| Breedte: | 183 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.200 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 715 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Zijschuifdeur links
- Zijschuifdeur rechts
- Interieur
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Rubber mat in laadruimte