Renault Express
1.5 95PK Comfort Cruise Control Airco Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 13.490,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 13.490,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 222,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.698,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Express |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 95PK Comfort Cruise Control Airco Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 april 2023 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 61.295 km |
| Aantal zitplaatsen: | |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | blauw |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 222,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 13.490,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 85-49-6 |
| Motorinhoud: | 1.461 cc |
| Vermogen: | 70 kw / 96 pk |
| Laadvermogen: | 626 kg |
| Gewicht: | 1.376 kg |
| Wielbasis: | 281 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.002 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- warmtewerend glas
- zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- DAB ontvanger
- EASY LINK multimedia- en navigatiesysteem met 8" touchscreen voorzien van Apple CarPlay en Android Auto
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- elektrische ramen voor
- Snelheidsregelaar en -begrenzer
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- Overig
- start/stop systeem