Renault Clio
Estate 0.9 TCe Night&Day
Direct kopen, basisprijs: € 5.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.950,-
LEASEPRIJS: € 98,07 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | Estate 0.9 TCe Night&Day |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 12 januari 2015 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 154.993 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,07 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 2-ZJV-57 |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 610 kg |
| Gewicht: | 1.030 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.640 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 565 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dakrails
- Extra getint glas achter
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- Airco
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor
- ASR