Renault Clio
0.9 TCe Expression 1e Eigenaar,Dealer Onderhouden,Navi,Airco,Cruise,Lm velgen,N.A.P,Apk tot 09-2026
Direct kopen, basisprijs: € 7.949,-
Direct kopen, basisprijs
€ 7.949,-
LEASEPRIJS: € 131,01 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.589,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe Expression 1e Eigenaar,Dealer Onderhouden,Navi,Airco,Cruise,Lm velgen,N.A.P,Apk tot 09-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 augustus 2015 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 52.007 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 131,01 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 7.949,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | GV-400-B |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 604 kg |
| Gewicht: | 984 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.588 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 540 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen wielen 16" Passion
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Extra getinte zijruiten achter en achterruit
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen geïntegreerd in voorbumper
- Speciale metaallak Rouge Flamme
- Infotainment
- navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- airco
- bagagedek
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 1e Eigenaar
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 66kw-90pk
- Airco
- Cruise control
- Dealer onderhouden
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen velgen 16”
- N.A.P.
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- Pack Introduction
- start/stop systeem
- Weinig KM
- Zeer Zuinig