Renault Clio
0.9 TCe Expression *Navigatie*Airco*Cruise Control*
Direct kopen, basisprijs: € 5.800,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.800,-
LEASEPRIJS: € 95,59 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.160,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Clio |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe Expression *Navigatie*Airco*Cruise Control* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 15 februari 2013 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 144.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 95,59 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.800,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 82-ZPS-8 |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 604 kg |
| Gewicht: | 984 kg |
| Wielbasis: | 259 cm |
| Hoogte: | 145 cm |
| Breedte: | 173 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.588 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 540 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- LED dagrijverlichting
- Mistlampen voor
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Elektronische remkrachtverdeling
- mistlampen voor
- Infotainment
- Stuurwiel multifunctioneel
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Interieur
- Airco
- 12Volt aansluiting
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- extra getint glas achter
- Niet in gerookt
- stuur leder