Renault Captur
1.2 TCe Dynamique 2e Eigenaar,Navi,Automaat,Clima,Cruise,Lm velgen,120pk,Apk tot 04-2027
Direct kopen, basisprijs: € 8.942,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.942,-
LEASEPRIJS: € 147,38 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.788,40 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 TCe Dynamique 2e Eigenaar,Navi,Automaat,Clima,Cruise,Lm velgen,120pk,Apk tot 04-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 5 maart 2015 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 117.788 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,38 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.942,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XD-764-P |
| Motorinhoud: | 1.197 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 571 kg |
| Gewicht: | 1.155 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.726 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 625 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dimlichten automatisch
- keyless entry
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Privacy glass (extra getinte achterste zijruitenen achterruit)
- regensensor
- Infotainment
- audio-navigatie full map
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel en versnellingspook
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- 5 Deurs
- 5 Zitplaatsen
- 88kw-120pk
- Airco
- Automaat
- Bluetooth
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Climate control
- Comfort Stoelen
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen Velgen 17''
- Navigatie
- Nieuwe APK
- Onderhoudsboekjes