Renault Captur
0.9 TCe Intens Sport (NAVIGATIE, CLIMATE, CAMERA, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 9.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.445,-
LEASEPRIJS: € 155,67 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.889,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe Intens Sport (NAVIGATIE, CLIMATE, CAMERA, SPORTSTOELEN, LM VELGEN, CRUISE, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 september 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 134.583 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 155,67 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PV-579-X |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 523 kg |
| Gewicht: | 1.148 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.671 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 620 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- LED Koplampen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- Metaalkleur
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Infotainment
- Audio installatie
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Navigatie Voorbereiding
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Overige
- 17" LM-velgen
- Aansluiting Aux
- Aansluiting USB
- ABS
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Achteruitrijcamera
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Alarmsysteem
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Boordcomputer
- Buitensp elektrisch verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Dab
- DAB+
- Dagrijverlichting
- Dakspoiler
- Easy Life Pack
- ECC
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- electronic climate control
- extra getint glas achter
- Grootlichtassistent
- Handsfree bluetooth
- Hill hold
- Keyless entry
- Keyless entry/start/stop
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuurwiel
- LED koplampen (adaptief)
- LED mistlampen
- Licht Sensor
- LM-velgen
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Navigatie groot beeldscherm
- Parkeer pakket
- Parkeersensoren voor
- Privacy glass
- Radio
- Regensensor
- Spraakbediening
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur multifunctioneel
- stuur verstelbaar
- Touchscreen
- two-tone metaalkleur
- WiFi
- WiFi