Renault Captur
0.9 TCe Expression 2e Eigenaar,Navi,Trekhaak,Pdc,Airco,Cruise,Lm velgen,N.A.P,Weinig Km,Apk tot 01-2027
Direct kopen, basisprijs: € 8.943,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.943,-
LEASEPRIJS: € 147,40 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.788,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe Expression 2e Eigenaar,Navi,Trekhaak,Pdc,Airco,Cruise,Lm velgen,N.A.P,Weinig Km,Apk tot 01-2027 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 7 januari 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 62.400 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | bruin |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,40 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.943,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HV-225-R |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 573 kg |
| Gewicht: | 1.080 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.653 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Infotainment
- MediaNav navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- DAB ontvanger
- multimedia-voorbereiding
- radio-CD/MP3 speler
- spraakbediening
- Interieur & Comfort
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor en achter
- lederen stuurwiel
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 2e Eigenaar
- 66kw-90pk
- Airco
- Altijd goed onderhouden
- Centrale deur vergrendeling met afstandsbediening
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- Lichtmetalen velgen 16”
- N.A.P.
- Navigatie-pakket 2
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- Pack City
- Parkeersensoren Achter
- start/stop systeem
- Stuurbekrachtiging
- Weinig KM