Renault Captur
0.9 TCe 90PK INTENS CRUISE/NAVI/STOELVERW.
Direct kopen, basisprijs: € 9.745,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.745,-
LEASEPRIJS: € 160,61 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.949,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Renault Captur |
|---|---|
| Uitvoering: | 0.9 TCe 90PK INTENS CRUISE/NAVI/STOELVERW. |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 29 juni 2017 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 60.046 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | rood |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 160,61 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.745,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | PT-537-S |
| Motorinhoud: | 898 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 572 kg |
| Gewicht: | 1.084 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 178 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.656 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 590 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- Keyless entry
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen Velgen
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor achter
- Parkeersensoren achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Audio installatie
- Audio installatie
- Bluetooth Telefoonvoorbereiding
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Digital Audio Broadcasting
- MP3-speler
- Multimedia
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Airco
- Armsteun
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- centrale vergrendeling op afstand
- Climatic Airconditioning
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrisch bedienbare ramen
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless Entry
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- Leder Stuurwiel
- Multifunctioneel Stuurwiel
- Navigatie
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Airbags
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- ESP (elektronische stabiliteits programma)
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- parkeersensoren
- Overige
- Achteropkomend verkeer waarschuwing
- Airco
- Bluetooth
- Dab
- electronic climate control
- keyless entry
- RADIO
- Regensensor
- stuur en versnellingspook (kunst)leder
- stuur multifunctioneel
- two-tone metaalkleur
- WiFi