Porsche Taycan
Cross Turismo 4 93 kWh-SOH 90%-PANORAMA-ADAP. STOELEN 18 VOUDIG-1e EIGENAAR-VOLLEDIG ONDERHOUDEN
Direct kopen, basisprijs: € 47.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 47.950,-
LEASEPRIJS: € 790,29 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.590,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Taycan |
|---|---|
| Uitvoering: | Cross Turismo 4 93 kWh-SOH 90%-PANORAMA-ADAP. STOELEN 18 VOUDIG-1e EIGENAAR-VOLLEDIG ONDERHOUDEN |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 26 maart 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 179.623 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 2 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 790,29 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-681-JB |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 665 kg |
| Gewicht: | 2.220 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Hoogte: | 143 cm |
| Breedte: | 197 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.885 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Elektrisch bedienbare achterklep
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 20"
- Open dak
- Panoramadak
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Apple carplay
- Audio installatie high end
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Spraakbediening
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Regensensor
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- 1N3 Stuurbekrachtiging Plus (snelheidsafhankelijk)
- 3FG Panorama-glasdak (volledig glazen dak)
- 4A3 Stoelverwarming voorstoelen
- 4L6 Buiten en binnenspiegel met dimautomaat
- 6XV Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- 7I2 Porsche Car Connect incl. Porsche Vehicle-Tracking-System Plus
- 8LH Sport chrono pakket
- 9M3 Verwarming en airco installatie: warmtepomp
- 9VL Sound-systeem BOSE
- 53Z Lichtmetalen velgen 20 inch Taycan Turbo S Design
- GT0 Interieur-pakket: zwart
- KA2 Parkeerhulp voor en achter incl. achteruitrijcamera
- KB3 Laadsysteem on board oplader (11 kw)
- KM2 Laadsysteem on-board oplader (150 KW)
- Q1J Adaptieve Sportstoelen incl. Stoelverstelling 18-wegs
- QQ1 Ambienteverlichting
- QV3 Radio-ontvangst digitaal (DAB+)
- VW1 Beglazing achter verduisterd (Privacybeglazing)