Porsche Panamera
Sport Turismo GTS 4.0 V8 460PK SportDesign Pano Sport Chrono Carbon Alcantara 18-weg Sportstoelen Sportuitlaat Luchtvering
Direct kopen, basisprijs: € 74.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 74.950,-
LEASEPRIJS: € 1.235,30 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 14.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Panamera |
|---|---|
| Uitvoering: | Sport Turismo GTS 4.0 V8 460PK SportDesign Pano Sport Chrono Carbon Alcantara 18-weg Sportstoelen Sportuitlaat Luchtvering |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 20 maart 2019 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 128.888 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 1.235,30 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 74.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 4.000 cc |
| Vermogen: | 338 kw / 460 pk |
| Laadvermogen: | 515 kg |
| Gewicht: | 2.100 kg |
| Wielbasis: | 295 cm |
| Hoogte: | 142 cm |
| Breedte: | 193 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.615 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Audio afstandsbediening op het stuur gemonteerd
- Privacy-Glass
- Infotainment
- 10 luidsprekers
- Interieur & Comfort
- 5 zitplaatsen de zetelconfiguratie is als volgt: 2+3
- Soft-Close doors
- Veiligheid
- Rear axle steering incl. Power Steering Plus
- Overig
- 2 hoofdsteunen op de voorzetels, 3 hoofdsteunen op de achterzetels
- 3 zitplaatsen achterin naar voren kijkend zonder elektrische verstellingen met een niet verwijderbaar opklapbaar kussen Neerklapbaar via Afstandsbediening en Elektrisch neerklapbaar
- 12v stopcontact voorin
- Achterdeur opklapbare achterklep
- Achteruitkijkspiegel met een auto-dimstand
- Afstandsbediening kofferontsluiting met afstandsbediening
- Airbags 8
- Airbag vooraan aan de bestuurderskant en de passagierskant intelligent
- Alternatieve ophanging in de vorm van een sportophanging
- Apps controle
- Bandenset
- Bij daglicht is de verlichting aan
- Bluetooth inclusief telefoon en inclusief muziek streaming
- Carbon treshold plates with model badge
- Centraal sperdifferentieel
- Centrale armsteun achterin
- Centrale armsteun voorin
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Chauffeursprofielen inclusief motorkarakteristieken, inclusief ophanging, inclusief stabiliteits controle en inclusief tractiecontrole
- Crayon safety belts
- Cruise control
- Dakspoiler
- De bekleding aan de binnenkant van het dak is van
- Deuren bestuurder, achter bestuurder, passagier, achter passagier en vooraan scharnierend
- Digitaal gescheiden ventilatie voor de passagierszetel
- Door de bestuurder instelbare actieve demping elektronisch
- Draaiverlichting/bermverlichting
- Dubbele koppeling manueel sequentieel
- DVD/VCD
- Elektrisch bediende ramen voorin en achterin met 2 sneltoetsen
- Elektrische koffersluiting
- Elektrisch verstelbaar en verwarmde automatische dimfunctiee buitenspiegels in de kleur van de carrosserie voor bestuurder gedeeltelijk in kleur passagierskant en geïntegreerde pinkers
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronische tractieregeling
- Ellipsoïde koplampen LED
- Entertainmentscherm vooraan, inclusief DVD, 12,3, Touch Screen en 31,2
- Exterior door handles, glossy black
- Face of Sport Chrono stop watch in Chalk
- Flexibele laaduimteafdekking
- Geheugeninstellingen voor de positie van de buitenspiegel(s) en de positie van het stuurwiel
- Gordels achterin voor de bestuurder met gordelspanners, gordels achterin voor de passagier met gordelspanners, 3-punts gordels achterin in het midden
- Heated seats front and rear
- Heated Steering wheel
- Illuminated Carbon treshold plates with model badge
- Individuele verwarmde elektrisch verstelbare zetels voorin 7 elektrische verstellingen voor de bestuurder en de passagier geheugen, geheugen, geheugen, 2-weg met geheugen, geheugen en geheugen
- Ingebouwde Apps
- In hoogte verstelbare gordels voorin voor de bestuurder en de passagier met gordelspanners
- Inklapbare spiegels
- Instrumentatie configureerbaar
- Interieursensor anti-diefstalbeveiliging
- Interior pack GTS in leather and Alcantara with contrasting colours
- Interior Pack Illumination, rear places included
- Interior pack in carbon
- Intern geheugen / HD 128,00
- Isofix-voorbereiding
- Klimaatregeling met 2 airconditioning zone(s) automatisch
- Knie-airbag bestuurder en passagier
- Koplampen
- Koplampen met lichtsensor en automatische bediening van het grootlicht meedraaiende koplampen, automatisch, snelheid afhankelijk en mistlampfunctie
- Lane Keep Assist incl. speedlimiter
- LED-lichten remlichten, dimlicht, verlichting aan de zijkant, dagverlichting, achterlichten en grootlichten
- Lichtmetalen vooraanwielen met een velgdiameter van 20 en een velgbreedte van 9,5 50,8 en 24,1, lichtmetalen achteraanwielen met een velgdiameter van 20 en een velgbreedte van 11,5 50,8 en 29,2
- Luxe koolstofvezel afwerking op de centrale vloerconsole, koolstofvezel afwerking op de deuren en koolstofvezel afwerking op het dashboard
- Luxe metaal & leder, metalen afwerking op de centrale vloerconsole, lichtmetalen afwerking op de deuren, lichtmetalen afwerking op het dashboard en geen
- Media control touch screen
- Metallic Paint
- Multifunctioneel scherm Instrument paneel 1, multifunctioneel scherm 12,3, touch screen, Dashboard 1 en 31,2
- Navigatiesystemen met een aanraakscherm intern geheugen / HD, Kleur, 12,3, verkeersinformatie en 31,2
- Navigatie via mobiele telefoon
- Niveauregeling voorin en achterin
- Painted instrument face of tachometer chalk
- Panamera SportDesign 21" wheels, body coloured
- Panorama-Roof
- Parkeerhulp vooraan, achteraan en sensors
- Pop-up motorkap
- RDS audio-apparatuur met CD-speler Cd-speler met MP3, Digitale media kaart, inclusief dashboard DVD, Touch Screen en Kleurenscherm
- Remhulp
- Roetfilter
- Ruitenwisser met een regensensor
- Smart kaart / sleutel automatisch en inclusief keyless start
- Stabiliteitscontrole
- Stabiliteitsprogramma aanhangwagen
- Start knop
- Stemherkenningssysteem inclusief audio speler, inclusief telefoon en inclusief navigatiesysteem
- Stuurbekrachtiging elektrisch en variabele rack
- Tekst naar spraak/spraak naar tekst
- Telefoon integratie Apple CarPlay
- Telefoonvoorbereiding houder en antenne
- Telematics 0,00, 99, Via eigen telefoon en Tracker Systeem
- Vaste achterruit met een interval ruitenwisser
- Ventilatiesysteem met digitale bediening, een pollenfilter en een actief koolstoffilter ontbrandingsmotor
- Verbinding ext. entertainment systeem met AUX ingang vóór en met USB ingang vóór
- Verlichting koffer
- Verwarmde ruitensproeier
- Verwarmd multi-functioneel stuurwiel met elektrische verstelling, Hoogte instelbaar en met telescopische verstelling
- Voorin en achterin een airbag in het dak
- Wifi-netwerk
- Zetelbekleding met lederen bijkomend materiaal
- Zijdelingse airbag vooraan
- Zonnewerende band op de voorruit
- Zwarte lak