Porsche Panamera
Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid NAP
Direct kopen, basisprijs: € 57.966,-
Direct kopen, basisprijs
€ 57.966,-
LEASEPRIJS: € 955,37 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 11.593,20 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Panamera |
|---|---|
| Uitvoering: | Sport Turismo 2.9 4 E-Hybrid NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 maart 2018 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 102.795 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 955,37 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 57.966,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SF-526-X |
| Motorinhoud: | 2.894 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 645 kg |
| Gewicht: | 2.165 kg |
| Wielbasis: | 295 cm |
| Breedte: | 194 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.810 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Led-matrix-koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
- lichtmetalen velgen 19"
- Panoramadak
- achterruitwisser
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels gespoten
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Comforttoegang
- dakspoiler
- elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- regensensor
- Soft-Close portieren
- Sportuitlaatsysteem met gewijzigde uitlaatdempers inclusief sporteindpijpen in zwart hoogglans
- warmtewerend glas
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- navigatiesysteem full map + hard disk
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- BOSE Surround-Sound-System
- Digital radio
- DVD speler
- multimedia-voorbereiding
- spraakbediening
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- lederen bekleding
- Stoelverwarming
- achterbank in delen neerklapbaar
- Adaptieve sportstoelen vóór (18-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
- armsteun voor
- bagagedek
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrisch verstelbare voorstoel(en)
- Interieurpakket carbon
- Interieurvoorverwarming met afstandsbediening
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lederen versnellingspook
- lendesteunen (verstelbaar)
- schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- sportstuur
- Stoelventilatie
- stopwatch
- Stuurbekrachtiging Plus
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking
- Veiligheid
- Autonomous Emergency Braking
- bots herkenning en activatie
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- file assistent
- rijstrooksensor met correctie
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Sper Differentieel
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- grootlichtassistent
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- knie airbag(s)
- launch control
- ParkAssistent inclusief Surround View
- parkeersensor voor en achter
- passagiersairbag
- verkeersbord detectie
- zij airbag(s) voor
- Overig
- adaptief demping systeem
- Adaptieve luchtvering inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
- Instructieboekjes aanwezig
- Lane Assist inclusief verkeersbordherkenning
- Onderhoudsboekje (digitaal)
- oplaadmogelijkheid
- Porsche InnoDrive inclusief adaptieve cruise control
- Rookvrij
- start/stop systeem