Porsche Cayenne
Coupé 3.0 E-Hybrid panoramadak
Direct kopen, basisprijs: € 47.485,-
Direct kopen, basisprijs
€ 47.485,-
LEASEPRIJS: € 782,63 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 9.497,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche Cayenne |
|---|---|
| Uitvoering: | Coupé 3.0 E-Hybrid panoramadak |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 14 september 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 162.555 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 782,63 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 47.485,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | L-693-HP |
| Motorinhoud: | 2.995 cc |
| Vermogen: | 250 kw / 340 pk |
| Laadvermogen: | 720 kg |
| Gewicht: | 2.335 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.055 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED koplampen
- Lichtmetalen velgen 19"
- Lichtmetalen velgen 22"
- Adaptief demping systeem
- Aluminium delen exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dakspoiler
- Elektrisch bedienbare achterklep
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Parkeersensor voor en achter
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Audio installatie premium
- Multimedia-voorbereiding
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- Cruise control
- Voorstoelen en achterbank verwarmd
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarmsysteem
- Autonomous Emergency Braking
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) knie
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- Stoelverwarming
- Vervolgbotsing preventie
- Aanhanger assistent
- Adaptieve luchtvering met niveauregeling en hoogteverstelling inclusief Porsche Active Suspension Management (PASM)
- Afdaal assistent
- BOSE Surround-Sound-System
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- Dab
- Digital radio
- extra getint glas achter
- Luchtvering en automatische niveauregeling
- Memory pakket bestuurder
- Oplaadmogelijkheid
- ParkAssistent inclusief Surround View
- Porsche Active Suspension Management
- Privacybeglazing
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- schakelpaddles
- Stoelen-pakket
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Stuurwielverwarming
- Veiligheids-pakket
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi