Porsche 911
Cabrio 3.0 Carrera 4S Chrono+Design ACC 360 4WS Sp-Uitlaat Bose PPF
Direct kopen, basisprijs: € 169.900,-
Direct kopen, basisprijs
€ 169.900,-
LEASEPRIJS: € 2.800,23 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 33.980,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Porsche 911 |
|---|---|
| Uitvoering: | Cabrio 3.0 Carrera 4S Chrono+Design ACC 360 4WS Sp-Uitlaat Bose PPF |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 25 mei 2021 |
| Carrosserie: | Cabriolet |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 23.738 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 2.800,23 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 169.900,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-151-GT |
| Motorinhoud: | 2.981 cc |
| Vermogen: | 331 kw / 451 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.635 kg |
| Wielbasis: | 245 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Porsche Sportuitlaatsysteem
- PPF beschermfolie front
- Premium kleur
- Sport design pakket
- Achterspoiler
- Adaptief demping systeem
- bi-xenon koplampen
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch bedienbare kap
- Elektronisch Sper Differentieel
- Koplampen adaptief
- koplampreiniging
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Licht Design Pakket
- Lichtmetalen velgen 21"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Porsche Entry & Drive
- Porsche Torque Vectoring sperdifferentieel (PTV)
- Remklauwen rood
- Side-skirts
- Side-skirts
- Sportuitlaatsysteem zwart
- Voorspoiler
- Warmtewerend glas
- Infotainment
- BOSE surround soundsysteem
- Rondomzicht camera
- Audioinstallatie met cd-speler
- Audio installatie premium
- Autotelefoonvoorbereiding met bluetooth
- keyless entry/start
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map + hard disk
- Porsche Connect
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- WiFi voorbereiding
- Interieur
- Alarm klasse 5 voertuigvolgsysteem
- Cruise control adaptief met stop&go
- Cruise control adaptief met stop&go
- Sport chrono pakket
- Stoel ventilatie voor
- Adaptieve sportstoelen plus
- Airco (automatisch)
- Alcantara bekleding
- Ambiance interieurverlichting
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Elektrisch verstelbare stoel(en) met geheugen
- Garagedeuropener
- Lederen bekleding
- Lederen interieurdelen
- Lederen stuurwiel
- Lederen versnellingspook
- PADM Actieve motorsteunen
- Porsche logo in hoofdsteun
- Sfeerverlichting interieur
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Active Cornering Enhancement
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 3
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Binnen/buitensp. aut. dimmend en regensensor
- Brake Assist System
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Porsche Innodrive incl. Active Lane Keeping
- Verkeersbord detectie
- Verkeersbord detectie
- Overige
- achterasbesturing
- Apple Carplay/Android Auto
- Bots herkenning systeem
- Bots herkenning systeem
- Dab
- Dealer onderhouden
- Drive Assist Pack
- glans exterieur delen
- glans exterieur delen
- launch control
- launch control
- Matrix led koplampen
- onderscheidend voorspoiler
- onderscheidend voorspoiler
- Porsche ATTS Active Torque Transfer System
- Rijstrooksensor met correctie
- Rijstrooksensor met correctie
- Schakelmogelijkheid aan stuurwiel
- Sport Chrono Pakket
- SportDesign Pakket
- stopwatch
- stopwatch
- Variabele stuuroverbrenging
- Veiligheids-pakket