Peugeot Partner
bestel 1.5 BlueHDI l AIRCO l LMV l START/STOP l SCHERP GEPRIJSD!!
Direct kopen, basisprijs: € 8.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 8.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 147,51 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.790,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | bestel 1.5 BlueHDI l AIRCO l LMV l START/STOP l SCHERP GEPRIJSD!! |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 april 2021 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 79.897 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 147,51 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VKF-51-X |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 675 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.970 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.230 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Cruise control
- Airconditioning
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Sportvelgen
- Zijschuifdeur rechts
- lichtmetalen velgen
- Infotainment
- Radio-CD/MP3 speler
- Interieur
- Airco
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel
- Stuurbekrachtiging
- Tussenschot volledig
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Hill hold functie
- Alarm
- Startonderbreker
- Overige
- Airbags
- Airconditioning
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bestuurdersairbag
- Bijrijdersstoel
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Brake Assist System
- Centrale deurvergrendeling
- Connected services
- Elek. bedienbare ramen
- Elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Onderhoudshistorie
- Radio/cd/audio systeem
- Startonderbreker
- ASR