Peugeot Partner
122 1.6 BlueHDi 75 L1 Pro MARGE BTW VRIJ
Direct kopen, basisprijs: € 6.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.750,-
LEASEPRIJS: € 111,25 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.350,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | 122 1.6 BlueHDi 75 L1 Pro MARGE BTW VRIJ |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 8 juni 2017 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 239.772 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 111,25 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-72-PLR |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 55 kw / 75 pk |
| Laadvermogen: | 881 kg |
| Gewicht: | 1.289 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.170 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Airconditioning
- Cruise control inclusief instelbare snel
- Vernis metaallak
- Airbag passagier
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bestuurdersairbag
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- centrale deurvergrendeling
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Geen extra kosten
- Pack Airco
- Pack Audio
- Peugeot Connect Bluetooth
- Peugeot Connect Sound
- Roetfilter
- stuur verstelbaar