Peugeot Partner
120 1.6 e-HDI L1 XT Profit + 2Tronic
Direct kopen, basisprijs: € 6.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.950,-
LEASEPRIJS: € 114,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | 120 1.6 e-HDI L1 XT Profit + 2Tronic |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 31 juli 2014 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 124.526 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VJ-492-R |
| Motorinhoud: | 1.560 cc |
| Vermogen: | 66 kw / 90 pk |
| Laadvermogen: | 695 kg |
| Gewicht: | 1.295 kg |
| Wielbasis: | 273 cm |
| Hoogte: | 186 cm |
| Breedte: | 181 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.990 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 695 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dimlichten automatisch
- Dimlichten automatisch
- Getint glas
- Metaalkleur
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Warmtewerende voorruit
- Warmtewerende voorruit
- Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Betonplex vloer
- Boordcomputer
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Elektrische ramen voor
- Regensensor
- Regensensor
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Bluetooth
- Pack Visibilité
- Reservewiel
- Trekhaak mogelijk
- volledig dealer onderhouden
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- stuur multifunctioneel