Peugeot Partner
1.5 BlueHDI Premium 130 PK Airco Cruise Control Navi 2-zits
Direct kopen, basisprijs: € 12.990,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 12.990,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 214,10 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.598,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Partner |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.5 BlueHDI Premium 130 PK Airco Cruise Control Navi 2-zits |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6d |
| Bouwjaar: | 10 december 2020 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 115.645 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 214,10 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 12.990,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VHP-89-H |
| Motorinhoud: | 1.499 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 1.025 kg |
| Gewicht: | 1.355 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.380 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 720 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- dimlichten automatisch
- mistlampen voor adaptief
- regensensor
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- multimedia-voorbereiding
- radio
- WiFi voorbereiding
- Interieur & Comfort
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Cruise Control met snelheidsbegrenzer
- Handmatige airconditioning
- lendesteunen (verstelbaar)
- passagiersstoel
- armsteun voor
- elektrische ramen voor
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot volledig
- Veiligheid
- Parkeersensoren achter
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Brake Assist System
- elektronische remkrachtverdeling
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- Overig
- Airco
- Apple Carplay/Android Auto
- Cruise control
- Parkeersensoren Achter
- start/stop systeem