Peugeot Expert
5+1 Rolstoelbus 2.0 HDI L2H1 Allied Independence SE Plus (Multifunctionele 5+1 Rolstoelbus met bodemverlaging!)
Direct kopen, basisprijs: € 24.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 24.995,-
LEASEPRIJS: € 411,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.999,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | 5+1 Rolstoelbus 2.0 HDI L2H1 Allied Independence SE Plus (Multifunctionele 5+1 Rolstoelbus met bodemverlaging!) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 11 maart 2015 |
| Carrosserie: | Rolstoelvervoer |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 154.977 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 411,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 24.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-329-HH |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 72 kw / 98 pk |
| Laadvermogen: | 860 kg |
| Gewicht: | 1.950 kg |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.810 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Mistlampen voor
- Infotainment
- Audio installatie
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Boordcomputer
- Cruise control
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Derde remlicht
- Overige
- Compleet ingericht
- Niet-rokers auto
- Side-bars