Peugeot Expert
2.0 BlueHDI L2 120 PK Automaat Servicebus / Sortimo Inrichting / Schuifdeur L + R / Euro 6 / Airco / Camera / Cruise Control / CarPlay / 3-Zits
Direct kopen, basisprijs: € 16.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 16.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 279,36 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.390,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 BlueHDI L2 120 PK Automaat Servicebus / Sortimo Inrichting / Schuifdeur L + R / Euro 6 / Airco / Camera / Cruise Control / CarPlay / 3-Zits |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 september 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 134.333 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 279,36 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 16.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-45-PFL |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 1.355 kg |
| Gewicht: | 1.745 kg |
| Wielbasis: | 327 cm |
| Hoogte: | 194 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.100 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Zijschuifdeur rechts
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Dimlichten automatisch
- LED dagrijverlichting
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- mistlampen voor
- Zijschuifdeur links
- Infotainment
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Extra verlichting in Laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Houten vloer in laadruimte
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Voorstoelen verwarmd
- Milieu
- Euro 6
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Parkeersensoren achter
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bedrijfswagen Inrichting
- Bluetooth
- Camera-pakket
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Connected services
- electronic climate control
- Elektrisch inklapbare buitenspiegels
- kunstlederen/stof bekleding
- Laadruimte-pakket
- lendesteun(en) verstelbaar
- Mistlampen vóór
- Pack Look
- Sortimo Bedrijfswagen inrichting
- stuur multifunctioneel
- Zijwandbekleding laadruimte
- Zijwandbekleding laadruimte