Peugeot Expert
2.0 BlueHDi 180 S&S L3 DC Automaat Cruise Camera Trekhaak Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 21.900,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 21.900,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 360,95 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.380,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 BlueHDi 180 S&S L3 DC Automaat Cruise Camera Trekhaak Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 23 januari 2023 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 143.380 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 360,95 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 21.900,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | G1-58-9 |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 130 kw / 177 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.946 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterdeuren met ruiten
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Chroom delen exterieur
- Dimlichten automatisch en regensensor
- Grootlichtassistent
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Trekhaak
- Warmtewerende voorruit
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Audio installatie
- Radio
- Interieur
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Achterbank 3-persoons
- Airco
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Dab
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- lendesteun(en) verstelbaar
- multimedia scherm standaard
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel