Peugeot Expert
2.0 BlueHDI 120 DC dubbele cabine MARGE btw vrij
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Expert |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 BlueHDI 120 DC dubbele cabine MARGE btw vrij |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 29 oktober 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 103.028 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zilver |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-59-PLK |
| Motorinhoud: | 1.997 cc |
| Vermogen: | 90 kw / 123 pk |
| Laadvermogen: | 1.166 kg |
| Gewicht: | 1.744 kg |
| Wielbasis: | 327 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.910 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- Handmatige airconditioning
- lendesteunen (verstelbaar)
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- Parkeersensoren achter
- passagiersstoel
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- aanhanger assistent
- Achterdeuren met ramen, verwarming en ruitenwisser
- achterruitverwarming
- achterruitwisser
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun achter
- armsteun voor
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- connected services
- Connect Nav met 7" capacitief touchscreen en DAB+ radio
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- extra getint glas
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- Houten afwerking laadruimte
- Houtenvloer laadruimte
- Instructieboekjes aanwezig
- ISO trekhaak (flenskogel) met Trailer Sway Control-systeem
- Mistlampen vóór
- Pack Ergonomie met passsagiersstoel
- Pack Vision
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- Rookvrij
- spraakbediening
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- trekhaak
- vermoeidheids herkenning
- WiFi voorbereiding
- Zij-airbags
- zijwandbekleding laadruimte