Peugeot e-2008
EV GT Avantage 54 kWh 360 camera Navigatie Blindspot NAP
Direct kopen, basisprijs: € 28.395,-
Direct kopen, basisprijs
€ 28.395,-
LEASEPRIJS: € 387,96 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.707,74 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot e-2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | EV GT Avantage 54 kWh 360 camera Navigatie Blindspot NAP |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 24 maart 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 20.083 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 1 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 387,96 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 28.395,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HHH-84-L |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 507 kg |
| Gewicht: | 1.523 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Hoogte: | 155 cm |
| Breedte: | 177 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.030 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Lichtmetalen velgen 17"
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Achterspoiler
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Dakrails
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- camera voor
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Carbonafwerking interieur
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Keyless start
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Sportstuur
- Stuurbekrachtiging
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Veiligheid
- 360 graden Camera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 11 kW lader
- airco automatisch
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/microvezel bekleding
- kunstlederen interieurdelen
- multimedia scherm standaard
- Oplaadmogelijkheid
- Rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoel(en) elektrisch verstelbaar
- WiFi
- zwarte (glans) exterieur delen
- zwarte glans (piano)lak interieur afwerking