Peugeot Boxer
Open laadbak 2.2 165PK L4 DC Dubbele cabine Peugeot Boxer Open laadbak 2.2 BlueHDi 165 L4 Zwaar DC 3.5t
Direct kopen, basisprijs: € 19.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 19.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 328,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.990,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Boxer |
|---|---|
| Uitvoering: | Open laadbak 2.2 165PK L4 DC Dubbele cabine Peugeot Boxer Open laadbak 2.2 BlueHDi 165 L4 Zwaar DC 3.5t |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 maart 2023 |
| Carrosserie: | Open laadbak |
| Cabine: | Dubbele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 54.585 km |
| Aantal zitplaatsen: | 6 |
| Aantal deuren: | 4 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 328,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-24-LPT |
| Motorinhoud: | 2.179 cc |
| Vermogen: | 121 kw / 165 pk |
| Laadvermogen: | 1.310 kg |
| Gewicht: | 2.190 kg |
| Wielbasis: | 404 cm |
| Breedte: | 210 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 3.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Automatische Airconditioning
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- lendesteunen (verstelbaar)
- Navigatiesysteem geintegreerd in radio 7" touchscreen
- passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar met armsteun en lendensteun
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Airbag passagier
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- bestuurdersairbag
- betonplex in laadruimte
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Connect Box 4G
- DAB ontvanger
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- EXTRA ACCESOIRE MOGELIJKHEDEN DUBBELE CABINE
- Extra verzwaarde vering achter voor zware opbouw
- Geen extra kosten
- hill hold functie
- lederen stuurwiel
- Pack Connect
- Pack Connect Nav
- Roetfilter
- Rookvrij
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- Stuurwiel en versnellingspook met leer afgewerkt
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel multifunctioneel
- Trekhaak
- Zij- en passagiersairbag
- zij airbag(s) voor