Peugeot Boxer
435 2.2 HDI L2H2 Schade
Direct kopen, basisprijs: € 4.999,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 4.999,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 82,39 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 999,80 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Boxer |
|---|---|
| Uitvoering: | 435 2.2 HDI L2H2 Schade |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 10 februari 2015 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 216.383 km |
| Aantal zitplaatsen: | 2 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 82,39 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.999,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | VL-377-X |
| Motorinhoud: | 2.198 cc |
| Vermogen: | 110 kw / 150 pk |
| Laadvermogen: | 1.600 kg |
| Gewicht: | 1.900 kg |
| Wielbasis: | 345 cm |
| Hoogte: | 252 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Zijschuifdeur rechts
- Infotainment
- Achteruitrijcamera
- Navigatiesysteem
- Interieur
- 3 Persoons (bijrijdersbank)
- Cruise control
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuur verstelbaar
- Tussenschot volledig
- Veiligheid
- Airbag bestuurder
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Prijs is exclusief BTW
- Van 1e Eigenaar
- Vering verzwaard
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- lendesteun(en) verstelbaar