Peugeot Boxer
2.0 BlueHDI L2H2 Pro 3p Lease €276 p/m, Imperiaal, Inrichting, Airco, Camera, PDC, Cruise controle, Onderhoudshistorie aanwezig
Direct kopen, basisprijs: € 15.950,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 15.950,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 262,88 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.190,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot Boxer |
|---|---|
| Uitvoering: | 2.0 BlueHDI L2H2 Pro 3p Lease €276 p/m, Imperiaal, Inrichting, Airco, Camera, PDC, Cruise controle, Onderhoudshistorie aanwezig |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 2 november 2020 |
| Carrosserie: | Bestelbus |
| Cabine: | Enkele cabine |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 102.240 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Diesel |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 262,88 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.950,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-07-PJF |
| Motorinhoud: | 2.179 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 1.585 kg |
| Gewicht: | 1.915 kg |
| Hoogte: | 252 cm |
| Breedte: | 205 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.500 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 2.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatie
- Radiovoorbereiding
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco
- Armsteun
- Boordcomputer
- Comfortstoel(en)
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)