Peugeot 5008
1.2 Sport 7 Persoons (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, 360 CAMERA, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 14.945,-
Direct kopen, basisprijs
€ 14.945,-
LEASEPRIJS: € 246,32 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 2.989,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 5008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Sport 7 Persoons (APPLE CARPLAY, GROOT NAVI, 360 CAMERA, SPORTSTOELEN, GETINT GLAS, LANE ASSIST, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 24 juli 2020 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 101.379 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 1 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 246,32 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 14.945,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | KBS-81-G |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 755 kg |
| Gewicht: | 1.385 kg |
| Wielbasis: | 284 cm |
| Hoogte: | 165 cm |
| Breedte: | 184 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.140 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 690 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.280 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Speciale kleur
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Android auto
- Digitale Cockpit
- MP3-speler
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie D.M.V. Apple Carplay
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Interieur
- 2 stoelen op derde rij
- 7 Persoons
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterstoelen uitneembaar
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Brake Assist System
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Parkeersensoren achter
- Rijstrooksensor
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- 17" LM-velgen
- Aansluiting USB
- ABS
- Achteruitrijcamera
- Afdaal assistent
- Afstandsbediening Centrale Deurvergrendeling
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- airco automatisch
- Alarmsysteem
- andere dakkleur
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- Audio
- Audiobediening op het stuurwiel
- Bagage afdekking
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bluetooth
- Bluetooth streaming
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dab
- Dakspoiler
- El. bedienbare ramen achter
- El. bedienbare ramen voor
- El. inklapbare buitenspiegels
- El. verstelbare buitenspiegels
- extra getint glas achter
- hoofdsteunen achter
- kunstlederen/microvezel bekleding
- LED achterlichten
- Lederen stuurwiel
- lendesteun(en) verstelbaar
- LM-velgen
- Metallic Lak
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Navigatie
- Privacy glass
- Radio
- Spraakbediening
- Start/stop systeem
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar
- Stuurkolom in hoogte verstelbaar
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Verkeersbordherkenning