Peugeot 5008
1.2 PureTech Allure 7 Persoons - Trekhaak, Digitaal Cockpit, Carplay
Direct kopen, basisprijs: € 15.345,-
Direct kopen, basisprijs
€ 15.345,-
LEASEPRIJS: € 252,91 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.069,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 5008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure 7 Persoons - Trekhaak, Digitaal Cockpit, Carplay |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 1 juli 2019 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 128.573 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 252,91 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 15.345,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | ZT-864-R |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.381 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.280 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 2 stoelen op derde rij
- ABS
- Achterbank uitneembaar
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- ASR Anti doorslip regeling
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Bandenspanningscontrole
- Berg assistent
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Buitenspiegels met verlichting
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Chroom delen exterieur
- Connected services
- Cruise control
- Dakrails
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Deelbare achterbank
- Dimlichten automatisch
- EBD
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Extra getint glas achter
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- MP3-speler
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Park control achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio
- Regensensor
- Rijstrooksensor
- Startonderbreking
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- Trekhaak, vast
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbaar stuur