Peugeot 5008
1.2 HYBRID 145e. 11/25 GT LINE AUT. 7PERS CARPLAY XL NAVI STOELVERW KEYLESS 360CAM ELEK.KLEP 7P 7 Persoons
Direct kopen, basisprijs: € 37.440,-
Direct kopen, basisprijs
€ 37.440,-
LEASEPRIJS: € 525,48 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.376,55 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 5008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 HYBRID 145e. 11/25 GT LINE AUT. 7PERS CARPLAY XL NAVI STOELVERW KEYLESS 360CAM ELEK.KLEP 7P 7 Persoons |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 11 december 2025 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 4.709 km |
| Aantal zitplaatsen: | 7 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 525,48 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 37.440,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 107 kw / 146 pk |
| Laadvermogen: | 730 kg |
| Gewicht: | 1.600 kg |
| Wielbasis: | 290 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.330 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Veiligheid
- Rondomzicht camera
- Autonomous Emergency Braking
- Achteruitrijcamera
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Alarmsysteem
- Alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Derde remlicht
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detector
- Dodehoek detector
- Electronic Stability Program (ESP)
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Kinderslot
- Lane assist
- Led dagrijverlichting
- Parkeersensoren
- Start/stop systeem
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Exterieur
- Achterklep elektrisch bedienbaar
- Achterlichten LED
- Achterspoiler
- Afdekhoes
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Buitenspiegels inklapbaar
- Buitenspiegels met verlichting
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrische achterklep
- Elektronische remkrachtverdeling
- Entertainment system
- Getint glas
- Grootlichtassistent
- Hoge instap
- Keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen adaptief
- LED verlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 5-spaaks 19"
- Lichtpakket
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Trekhaak
- Trekhaak * ( * Meerprijs Slechts € 699.- )
- Verwarmde buitenspiegels
- Zonnescherm zijruiten
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Achteruitrijcamera
- Android auto
- Apple carplay
- Apple Carplay / Android Auto
- Audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- Carkit
- DAB+ Radio
- Mobiele connectiviteit
- MP3 aansluiting
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia systeem
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- Stuurwiel multifunctioneel
- USB
- Interieur
- Airco separaat achter
- Cruise control adaptief met stop&go
- Voorstoelen verwarmd
- 2 stoelen op derde rij
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Achterbank verstelbaar
- Achterruitverwarming
- Adaptive Cruise control
- Airco
- Airco (automatisch)
- Airco met elektronische regeling
- Armsteun
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bagage-afdekhoes
- Bagagedek
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Climate Control
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Lendesteunen (verstelbaar)
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Stoelverwarming
- Stuurbekrachtiging
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuurkolom verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Stuurwiel multifunctioneel
- Stuurwiel verwarmd
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Zonnescherm
- Zwarte hemelbekleding
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate control
- full-LED koplampen
- Rijstrooksensor met correctie
- 360 Vision & Drive Assist Plus Pack
- automatische snelheidsbegrenzing ISA
- Bluetooth
- Connected services
- Dab
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- Geluidsisolerend glas
- hemelbekleding donker
- multimedia scherm groot
- sfeerverlichting
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- stuur verwarmd
- Uitparkeer waarschuwing
- Uitparkeer waarschuwing
- volledig digitaal instrumentenpaneel groot