Peugeot 408
1.2T Hybrid 145PK Automaat Allure Nav/360.Camera/ 19inch/H.Leder/Led/CarPlay/Ecc/Ad.Cruise
Direct kopen, basisprijs: € 26.899,-
Direct kopen, basisprijs
€ 26.899,-
LEASEPRIJS: € 374,93 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.549,67 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 408 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2T Hybrid 145PK Automaat Allure Nav/360.Camera/ 19inch/H.Leder/Led/CarPlay/Ecc/Ad.Cruise |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 28 maart 2025 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 26.324 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 374,93 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 26.899,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | HHK-98-H |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 556 kg |
| Gewicht: | 1.444 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.000 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.300 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 19"
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- buitenspiegels met verlichting
- dimlichten automatisch en regensensor
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- keyless entry
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- LED koplampen
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- audio installatie
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- connected services
- DAB ontvanger
- head-up display
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- Interieur & Comfort
- electronic climate controle
- stof/kunstlederen bekleding
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- armsteun achter
- armsteun voor
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- keyless start
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- achteruitrij assistent
- alarmsysteem
- Anti Blokkeer Systeem
- automatische snelheids begrenzing
- Autonomous Emergency Braking
- bestuurdersairbag
- cruise control adaptief met Stop&Go
- dodehoek detectie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- parkeersensor voor
- passagiersairbag
- rijstrooksensor met correctie
- rondomzicht camera
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- zij airbag(s) voor
- Overige
- 360 Vision & Drive Assist Pack
- Fabrieksgarantie
- RDW-leges