Peugeot 408
1.2 PureTech Allure 130 pk Automaat DEMO ! Navigatie Apple Carplay/Android Auto Airco Camera Parkeer sensoren Cruise Control Led Lichtmetalen Velgen Stoelverwarming
Direct kopen, basisprijs: € 25.490,-
Direct kopen, basisprijs
€ 25.490,-
LEASEPRIJS: € 352,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 4.273,51 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 408 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure 130 pk Automaat DEMO ! Navigatie Apple Carplay/Android Auto Airco Camera Parkeer sensoren Cruise Control Led Lichtmetalen Velgen Stoelverwarming |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 12 maart 2024 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 22.743 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 8 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 352,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 25.490,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | JRT-13-B |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 96 kw / 131 pk |
| Laadvermogen: | 553 kg |
| Gewicht: | 1.367 kg |
| Wielbasis: | 279 cm |
| Breedte: | 185 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.920 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 725 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.200 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- Apple Carplay/Android Auto
- electronic climate controle
- lichtmetalen velgen 17"
- metaalkleur
- navigatiesysteem full map
- stof/kunstlederen bekleding
- voorstoelen verwarmd en elektrische lendesteunen
- achterbank in delen neerklapbaar
- achteruitrijcamera
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- armsteun achter
- armsteun voor
- audio installatie
- Autonomous Emergency Braking
- binnenspiegel automatisch dimmend
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels in andere kleur
- Comfort Pack
- cruise control adaptief met Stop&Go
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch en regensensor
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- ergonomische voorstoelen
- extra getint glas
- geluidsisolerend glas
- glans exterieur delen
- head-up display
- keyless entry
- keyless start
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- lederen stuurwiel
- LED koplampen
- lendesteunen (verstelbaar)
- multimedia-voorbereiding
- multimedia scherm klein
- parkeersensor achter
- rijstrooksensor met correctie
- sfeerverlichting
- sportstoelen
- stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- stuurwiel verwarmd
- verkeersbord detectie
- vermoeidheids herkenning
- verwarmde voorruit
- volledig digitaal instrumentenpaneel
- voorstoelen in hoogte verstelbaar