Peugeot 308
SW 1.6 Hybrid 180 Allure Pack Business - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer
Direct kopen, basisprijs: € 19.345,-
Direct kopen, basisprijs
€ 19.345,-
LEASEPRIJS: € 264,31 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.207,28 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 308 |
|---|---|
| Uitvoering: | SW 1.6 Hybrid 180 Allure Pack Business - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 31 juli 2023 |
| Carrosserie: | Stationwagon |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 121.783 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Hybride |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 264,31 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 19.345,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | T-852-PB |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.634 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.450 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achterbank in 3 delen neerklapbaar met skiluik
- Achteruitrij assistent
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- ASR Anti doorslip regeling
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels met verlichting
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Cruise control
- Cruise control adaptief met Stop&Go
- Dealeronderhouden
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- EBD
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Extra getint glas achter
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Half lederen bekleding
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Keyless Entry
- Keyless start
- Kunstlederen/stof bekleding
- LED-koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 17 inch
- Metaalkleur
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Multimedia scherm standaard
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem Full Map
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- Park control achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio
- Radio DAB
- Regensensor
- Spraakbediening
- Startonderbreking
- Trekhaak, vast
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbaar stuur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel