Peugeot 308
1.2 VTi Active Navigatie/Camera/Parkeerhulp/Cruise-control
Direct kopen, basisprijs: € 8.450,-
Direct kopen, basisprijs
€ 8.450,-
LEASEPRIJS: € 139,27 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.690,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 308 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 VTi Active Navigatie/Camera/Parkeerhulp/Cruise-control |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 30 juni 2014 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 55.502 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 139,27 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 8.450,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 2-XDH-58 |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 620 kg |
| Gewicht: | 1.050 kg |
| Wielbasis: | 262 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 180 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.670 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 750 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Dimlichten automatisch
- Elektronische remkrachtverdeling
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Parkeersensor achter
- Infotainment
- Audio installatie
- Navigatiesysteem
- Interieur
- Airco (automatisch)
- Armsteun voor
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Cruise control
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen stuurwiel
- Regensensor
- Stuurbekrachtiging
- USB aansluiting
- Voorstoelen in hoogte verstelbaar
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- lendesteun(en) verstelbaar
- Reservewiel