Peugeot 3008
1.6 VTi Trekhaak/Panoramadak/Ecc/Lmv/Cruise MEENEEMPRIJS incl. Nieuwe APK
Direct kopen, basisprijs: € 4.500,-
Direct kopen, basisprijs
€ 4.500,-
LEASEPRIJS: € 74,17 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 900,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 VTi Trekhaak/Panoramadak/Ecc/Lmv/Cruise MEENEEMPRIJS incl. Nieuwe APK |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 6 maart 2012 |
| Carrosserie: | MPV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 141.684 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 74,17 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 4.500,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 65-SXK-6 |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 88 kw / 120 pk |
| Laadvermogen: | 646 kg |
| Gewicht: | 1.374 kg |
| Wielbasis: | 261 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 2.020 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 735 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.500 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- lichtmetalen velgen 17"
- panoramadak
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- dimlichten automatisch
- mistlampen voor
- regensensor
- Infotainment
- audio-navigatiesysteem
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- radio-CD/MP3 speler
- Interieur & Comfort
- airco (automatisch)
- cruise control
- binnenspiegel automatisch dimmend
- elektrische ramen achter
- elektrische ramen voor
- lederen stuurwiel
- lendesteunen (verstelbaar)
- stuurbekrachtiging
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- parkeersensor achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- Premium-pakket
- RDW-leges
- trekhaak