Peugeot 3008
1.6 Hybrid 225 Allure - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer
Direct kopen, basisprijs: € 18.845,-
Direct kopen, basisprijs
€ 18.845,-
LEASEPRIJS: € 257,55 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 3.125,33 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.6 Hybrid 225 Allure - Digitaal Cockpit, Carplay, Camera, Half Leer |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 30 mei 2022 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 122.210 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Hybride |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 257,55 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 18.845,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | P-356-PT |
| Motorinhoud: | 1.598 cc |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.738 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.250 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- 100% Dealeronderhouden
- ABS
- Achteruit rij camera
- Airbag, zijdelings voor 2x
- Airbag Bestuurder
- Airbag Passagier
- Airconditioning, automatisch
- Android Auto
- Apple CarPlay
- Apple Carplay/Android Auto
- ASR Anti doorslip regeling
- Automatisch dimmende binnenspiegel
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrole
- Bestuurdersstoel hoogte verstelbaar
- Bluetooth carkit
- Bots waarschuwing systeem
- Brake Assist System
- Buitenspiegels in kleur van carrosserie
- Centrale deurvergrendeling, afstandbediend
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- Connected services
- Cruise control
- Dealeronderhouden
- Deelb. achterbank (ongelijke delen)
- Dimlichten automatisch
- Dodehoek detectie
- EBD
- El. verstelbare spiegels, verwarmd
- Electr. buitenspiegel verstelbaar en inklapbaar
- Electronic climate control
- Elektrische ramen achter
- Elektrische ramen voor
- ESP
- Extra getint glas achter
- Gordijn/hoofd airbags achter
- Gordijn/hoofd airbags voor
- Grootlichtassistent
- Half lederen bekleding
- Hill hold functie
- Hoofdsteunen achter
- Keyless start
- Kunstlederen/stof bekleding
- Lane assist
- LED-koplampen
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lederen stuur
- Lendesteun(en) verstelbaar
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen 18 inch
- Middenarmsteun
- Middenarmsteun achter
- Middenarmsteun voor
- Mistlampen
- Multifunctioneel stuur
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem
- Navigatiesysteem Full Map
- Onderhoudsboekje aanwezig
- Oplaadmogelijkheid
- Park control achter
- Park control voor
- Park control voor en achter
- Passagiersstoel hoogte verstelbaar
- Radio
- Radio DAB
- Regensensor
- Rijstrooksensor met correctie
- Spraakbediening
- Startonderbreking
- Stuurbekrachtiging, snelheidsafhankelijk
- USB aansluiting
- Verkeersbordenherkenning
- Vermoeidheids herkenning
- Verstelbaar stuur
- Volledig digitaal instrumentenpaneel