Peugeot 3008
1.2 Hybrid 136 GT Black Pack - Pano - Massage - Elektr. stoel - Focal sound - 360 Camera
Direct kopen, basisprijs: € 29.750,-
Direct kopen, basisprijs
€ 29.750,-
LEASEPRIJS: € 490,33 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 5.950,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 3008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Hybrid 136 GT Black Pack - Pano - Massage - Elektr. stoel - Focal sound - 360 Camera |
| ALGEMEEN | |
| Bouwjaar: | 26 januari 2024 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 59.780 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine / Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | zwart |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 490,33 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 29.750,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | -- |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 100 kw / 136 pk |
| Laadvermogen: | 0 kg |
| Gewicht: | 1.453 kg |
| Wielbasis: | 268 cm |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Achterspoiler
- Achter wissers
- Afdekhoes
- Black Pack
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling afstandbediend
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Elektrisch glazen panorama-dak
- Elektronische remkrachtverdeling
- Grootlichtassistent
- Keyless entry
- Koplampen adaptief
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 18"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Panoramadak
- Parkeer assistent
- Parkeer assistent
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor
- Parkeersensor voor en achter
- Infotainment
- Head-up display
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio
- Rondomzicht camera
- Rondomzicht camera
- Spraakbediening
- USB interface achter
- USB interface voor
- Interieur
- 12Volt aansluiting
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Ambient verlichting
- Armsteun achter
- Armsteun voor
- Bekerhouders
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Buitentemperatuurmeter
- Cruise control adaptief met stop&go
- Deelbare Achterbank
- Elektrische ramen voor en achter
- Elektrisch verstelb. bestuurdersstoel met geheugen
- Hoofdsteunen achter
- Interieurinrichting: Aluminium
- Keyless start
- Lederen bekleding
- Lederen deurbekleding
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstuur leder met schakel-flippers
- Stuurbekrachtiging snelheidsafhankelijk
- Stuur multi axiaal verstelbaar
- Stuur verstelbaar
- Voorstoel(en) met massagefunctie
- Voorstoelen verwarmd
- Zwarte hemelbekleding
- Veiligheid
- Achteruitrijcamera
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Autonomous Emergency Braking
- Bandenspanningscontrolesysteem
- bots waarschuwing systeem
- Derde remlicht
- Dodehoek detector
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Verkeersbord detectie
- Vermoeidheids herkenning
- Overige
- andere dakkleur
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- buitenspiegels in andere kleur
- Connected services
- Dab
- Draadloze telefoonlader
- Drive mode
- electronic climate control
- Elektrisch bedienbare achterklep met sensorsturing
- extra getint glas achter
- full-LED koplampen
- hemelbekleding donker
- kunstlederen/stof bekleding
- LED High Performance koplampen
- lendesteun(en) verstelbaar
- microvezel interieurdelen
- multimedia scherm standaard
- Pack City
- Rijstrooksensor met correctie
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Volledig digitaal instrumentenpaneel
- zwarte (glans) exterieur delen