Peugeot 208
1.2 PureTech Blue Lion Dealer Onderhouden,Navi,Trekhaak,5 Deurs,Pdc,Airco,Cruise,D-riem vv in 2024,N.A.P,Apk tot 09-2026
Direct kopen, basisprijs: € 6.943,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.943,-
LEASEPRIJS: € 114,43 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.388,60 |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Blue Lion Dealer Onderhouden,Navi,Trekhaak,5 Deurs,Pdc,Airco,Cruise,D-riem vv in 2024,N.A.P,Apk tot 09-2026 |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 28 augustus 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 97.259 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 114,43 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.943,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | TJ-761-T |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 596 kg |
| Gewicht: | 950 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.546 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- buitenspiegels in carrosseriekleur
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- mistlampen voor
- Vernis metaallak Blanc Nacré
- Infotainment
- Apple Carplay/Android Auto
- Peugeot Connect NAV
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- connected services
- DAB+ digitale radio ontvangst
- multimedia-voorbereiding
- radio
- Interieur & Comfort
- achterbank in delen neerklapbaar
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- elektrische ramen voor
- Middenarmsteun voor
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- Veiligheid
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- hill hold functie
- hoofd airbag(s) achter
- hoofd airbag(s) voor
- Parkeerhulp achter
- passagiersairbag
- zij airbag(s) voor
- Overig
- 2 Sleutels
- 5 Deurs
- 60kw-82pk
- Airco
- Cruise control
- Elektrische ramen voor
- Geldige APK
- N.A.P.
- Navigatie
- Nederlandse Auto
- Onderhoudsboekjes
- Parkeersensoren Achter
- Stuurbekrachtiging
- Trekhaak
- Weinig KM
- Zeer Zuinig