Peugeot 208
1.2 PureTech Allure
Direct kopen, basisprijs: € 9.250,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.250,-
LEASEPRIJS: € 152,46 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.850,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Allure |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 3 mei 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 93.546 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | grijs |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 152,46 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.250,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | XR-511-D |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 81 kw / 111 pk |
| Laadvermogen: | 567 kg |
| Gewicht: | 1.045 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 148 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.612 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 570 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Comfort
- Boordcomputer
- Cruise control
- Regensensor
- Airconditioning
- Binnenspiegel aut. dimmend
- Climate Control
- Elek. bedienbare ramen
- Elek. verstelbare spiegels
- In hoogte verstelbaar stuur
- Exterieur
- Achterruitwisser
- Buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chrome Spiegel kappen
- Chroom delen exterieur
- Chroompakket
- Dakspoiler
- Dimlichten automatisch
- Extra getint glas achter
- Getint glas
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen 16"
- Metaalkleur
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Spiegel pakket
- Sportvelgen
- lichtmetalen velgen
- zonwerend glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio installatie premium
- DAB
- Multimedia-voorbereiding
- Navigatiesysteem full map
- Radio-CD/MP3 speler
- Stuur multifunctioneel
- Stuurwielbediening voor audio
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Airco
- Ambient lighting
- Aux en USB aansluiting
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Dasboardkasje met koeling
- Electronic climate control
- Elektrische ramen voor en achter
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur leder
- Stuur verstelbaar
- Zonnekleppen met Spiegel (verlicht)
- verstelbare stuurkolom
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Bandenpanning control systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Rijassistent-systeemBotsingwaarschuwingssysteemmetRemfunctie
- Rijhulpsysteem: Hill Start Assist
- Snelheidbegrenzer
- Airbags
- Alarm
- Mistlampen
- Parkeersensor
- Startonderbreker
- Overige
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- Bestuurdersairbag
- Bluetooth
- Connected services
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hoofd airbag(s) achter
- Hoofd airbag(s) voor
- Passagiersairbag
- Zij airbag(s) voor