Peugeot 208
1.2 PureTech Active ✅CARPLAY ✅RIJKLAAR! ✅GARANTIE
Direct kopen, basisprijs: € 5.995,-
Direct kopen, basisprijs
€ 5.995,-
LEASEPRIJS: € 98,81 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.199,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 208 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 PureTech Active ✅CARPLAY ✅RIJKLAAR! ✅GARANTIE |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 30 maart 2018 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 149.788 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Handgeschakeld, 5 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 98,81 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 5.995,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | SH-455-F |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 60 kw / 82 pk |
| Laadvermogen: | 596 kg |
| Gewicht: | 950 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.546 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 520 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.150 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- LED achterlichten
- LED dagrijverlichting
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Getint glas
- Infotainment
- Audio-navigatie full map
- Audio-navigatie full map
- Multimedia-voorbereiding
- Radio
- Interieur
- Airco
- Cruise control
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Armsteun voor
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- ABS
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Hill hold functie
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- 2 sleutels aanwezig
- Apple Carplay/Android Auto
- Apple Carplay/Android Auto
- Bluetooth
- Boekjes aanwezig
- Dab
- Dab
- De distributie is vervangen
- Origineel Nederlandse auto
- Connected services
- Connected services
- Pack Connect
- stuur multifunctioneel