Peugeot 2008
1.2 Allure 110 Automaat *Leer*Navigatie*Parkassist*
Direct kopen, basisprijs: € 9.850,-
Direct kopen, basisprijs
€ 9.850,-
LEASEPRIJS: € 162,34 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.970,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 2008 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.2 Allure 110 Automaat *Leer*Navigatie*Parkassist* |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 6 |
| Bouwjaar: | 18 juli 2016 |
| Carrosserie: | SUV |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 86.000 km |
| Aantal zitplaatsen: | 5 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 2 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 6 versnellingen |
| Kleur: | wit |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 162,34 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 9.850,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | J-937-DP |
| Motorinhoud: | 1.199 cc |
| Vermogen: | 82 kw / 112 pk |
| Laadvermogen: | 575 kg |
| Gewicht: | 1.115 kg |
| Wielbasis: | 254 cm |
| Hoogte: | 157 cm |
| Breedte: | 174 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.690 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 605 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.240 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels elektrisch verstel- en verwarmbaar
- Centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Lichtmetalen velgen 16"
- mistlampen voor adaptief
- Parkeersensor voor en achter
- Buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- Buitenspiegels verwarmbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- Centrale deurvergrendeling
- Dakrailing
- Dakrails
- Dimlichten automatisch
- Kleur wit
- LED dagrijverlichting
- Lichtmetalen velgen
- Lichtmetalen velgen
- Mistlampen voor
- Parkeersensor achter
- Parkeersensor voor
- Infotainment
- Navigatiesysteem full map
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- MP3 aansluiting
- Navigatie
- Navigatiesysteem
- Radio-cd/mp3 speler
- Stuurwiel multifunctioneel
- Interieur
- Airco met elektronische regeling
- 12Volt aansluiting
- Airco
- Airco (automatisch)
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Binnenspiegel automatisch dimmend
- Boordcomputer
- Cruise control
- Cruisecontrol
- Elektrische ramen voor en achter
- Lederen bekleding
- Lederen stuurwiel
- Passagiersstoel in hoogte verstelbaar
- Regensensor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Milieu
- Start/stop systeem
- Veiligheid
- Airbag(s) hoofd achter
- Airbag(s) hoofd voor
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Bandenspanningscontrolesysteem
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Isofix
- Isofix bevestiging voor kinderzitjes
- Overige
- Bluetooth
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- electronic climate control
- stuur leder
- stuur multifunctioneel
- Zomerbanden