Peugeot 107
1.0 Sport Automaat (FACELIFT, AIRCO, NAP, ELEK RAMEN, TOERENTELLER, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT)
Direct kopen, basisprijs: € 6.445,-
Direct kopen, basisprijs
€ 6.445,-
LEASEPRIJS: € 106,22 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 1.289,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Peugeot 107 |
|---|---|
| Uitvoering: | 1.0 Sport Automaat (FACELIFT, AIRCO, NAP, ELEK RAMEN, TOERENTELLER, NIEUWE APK, NIEUWSTAAT) |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Euro 5 |
| Bouwjaar: | 14 december 2012 |
| Carrosserie: | Hatchback |
| BTW / Marge: | Marge |
| Kilometerstand: | 81.912 km |
| Aantal zitplaatsen: | 4 |
| Aantal deuren: | 3 |
| Aantal sleutels: | 2 |
| Aantal handzenders: | 1 |
| Brandstof: | Benzine |
| Transmissie: | Automaat, 5 versnellingen |
| Kleur: | geel |
| Onderhoudsboekjes: | Ja, aanwezig |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 106,22 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 6.445,- |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | 81-ZJV-2 |
| Motorinhoud: | 998 cc |
| Vermogen: | 50 kw / 68 pk |
| Laadvermogen: | 375 kg |
| Gewicht: | 805 kg |
| Wielbasis: | 234 cm |
| Hoogte: | 147 cm |
| Breedte: | 163 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 1.180 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Exterieur
- Buitenspiegels in carrosseriekleur
- Bumpers in carrosseriekleur
- mistlampen voor
- Infotainment
- Radio-cd/mp3 speler
- Radiovoorbereiding
- Interieur
- Achterbank in delen neerklapbaar
- Boordcomputer
- Elektrische ramen voor
- Sportstoelen
- Stuurbekrachtiging
- Stuur verstelbaar
- Veiligheid
- Airbag(s) gordijn
- Airbag(s) side voor
- Airbag bestuurder
- Airbag passagier
- Alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Anti doorSlip Regeling
- Derde remlicht
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- Overige
- Airbag(s)
- Airbag(s) front
- Airbag(s) front + zij
- Airbag(s) front + zij + overige
- Airconditioning
- Alarmsysteem
- Bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- Bumpers in carrosseriekleur
- CD-wisselaar
- centrale vergrendeling met afstandsbediening
- Chroom delen exterieur
- Comfort stoelen
- El. bedienbare ramen voor
- Elek pakket
- Stuurkolom in hoogte en diepte verstelbaar