Opel Vivaro-e
L2 75 kWh Connect pack 3p Navigatie Apple Carplay/Android Auto Cruise control Camera Parkeer sensoren Digitaal dashboard Automatische Airco
Direct kopen, basisprijs: € 31.490,- excl BTW.
Direct kopen, basisprijs
€ 31.490,-
excl BTW.
LEASEPRIJS: € 519,01 p/m
| Op basis van: | |
|---|---|
| looptijd | : 72 maanden |
| aanbetaling | : € 0,- |
| slottermijn | : € 6.298,- |
| Contractkosten / Bemiddeling | : GRATIS |
|---|---|
| Levering op locatie in NL | : GRATIS |
| Garantiepakket | : v.a. € 595,- excl. btw |
| Inruilwaarde huidig voertuig | : € n.n.b. |
SPECIFICATIES
| Merk / type: | Opel Vivaro-e |
|---|---|
| Uitvoering: | L2 75 kWh Connect pack 3p Navigatie Apple Carplay/Android Auto Cruise control Camera Parkeer sensoren Digitaal dashboard Automatische Airco |
| ALGEMEEN | |
| Emissienorm: | Zero Emission |
| Bouwjaar: | 29 mei 2025 |
| Carrosserie: | Bestelauto |
| BTW / Marge: | BTW |
| Kilometerstand: | 10 km |
| Aantal zitplaatsen: | 3 |
| Aantal deuren: | 5 |
| Brandstof: | Elektrisch |
| Transmissie: | Automaat |
| Kleur: | wit |
| KOSTEN | |
| Financial Lease: | € 519,01 p/m of |
| Direct kopen voor: | € 31.490,- excl BTW. |
| TECHNISCHE GEGEVENS | |
| Kenteken: | V-69-NRZ |
| Vermogen: | 0 kw / 0 pk |
| Laadvermogen: | 1.025 kg |
| Gewicht: | 2.000 kg |
| Wielbasis: | 328 cm |
| Breedte: | 192 cm |
| Max. toelaatbaar gewicht (GVW): | 3.025 kg |
| Max. trekgewicht ongeremd: | 750 kg |
| Max. trekgewicht geremd: | 1.000 kg |
OPTIES EN ACCESSOIRES
- Overige
- airco
- bestuurdersstoel in hoogte verstelbaar
- cruise control
- lendesteunen (verstelbaar)
- navigatiesysteem full map
- parkeersensor achter
- zijschuifdeur rechts
- 2 zitplaatsen rechtsvoor
- alarm klasse 1(startblokkering)
- Anti Blokkeer Systeem
- Apple Carplay/Android Auto
- armsteun voor
- Automatische Airco
- bandenspanningscontrolesysteem
- bestuurdersairbag
- Bluetooth telefoonvoorbereiding
- boordcomputer
- Brake Assist System
- buitenspiegels elektrisch inklapbaar
- buitenspiegels elektrisch verstelbaar
- buitenspiegels verwarmbaar
- centrale deurvergrendeling met afstandsbediening
- Connect-pakket
- DAB ontvanger
- dimlichten automatisch
- elektrische ramen voor
- Elektronisch Stabiliteits Programma
- geluidsisolerend glas
- hill hold functie
- kleur wit
- mistlampen voor
- multimedia scherm klein
- oplaadmogelijkheid
- passagiersairbag
- radio
- regensensor
- spraakbediening
- start/stop systeem
- stuurbekrachtiging
- stuur verstelbaar
- stuurwiel multifunctioneel
- tussenschot
- WiFi voorbereiding